Marvel RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marvel RP

Türkiye'nin Marvel RP Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Süper Moderatör Başvuruları

+3
Silver Surfer
Nate Grey
Doctor Doom
7 posters
YazarMesaj
Doctor Doom
Admin
Admin
Doctor Doom

Süper Moderatör Başvuruları Empty
MesajKonu: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 2:19 am

Süper Moderatörlerin sitemizde özel bir rütbesi olacaktır.Bu rütbe onlara verilen bir forumun yönetimini almalarını sağlayacaktır.

Süper Moderatör olmak için şu formu doldurmanız gerekmektedir;

-Süper Moderatörlükte ne kadar deneyimlisiniz?

-Marvel bilginiz ne kadar?

-Hangi forumlarda özel bir rütbe aldınız. (forumun bir harfini lütfen yazmayın.Sitemizde reklam istemiyoruz.)

NOT:3'ten fazla reddedilen başvurunun sahibi uyarı veya ban alacdaktır.
https://marvel-rpg.forumakers.com
Nate Grey
Psyhic
Nate Grey

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 3:15 am

BEN BAŞVURUYORUM

1 - soru nun cevabı : ben bir sürü rp sitesine üyeyim ve bunların yarısından fazlasında ya admin yada süper modum yani bilgim çok iyidir
söylediğim gibi bir sürü sitede ya admin yada süper modum görevimi her sitede olduğu gibi özen gösterir ve elimden geleni ardıma koymam yani süper mod bilgim çok iyidir

2 - soru nun cevabı : marvel bilgim çok iyidir ( NEDENİ MARVEL LE YAKINDAN İLGİLİYİMDİR )

3 - soru nun cevabı : 19 sitede admin 22 sitede süper modum 6 sitede normal modum
Doctor Doom
Admin
Admin
Doctor Doom

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 2:42 pm

Nate Grey demiş ki:
BEN BAŞVURUYORUM

1 - soru nun cevabı : ben bir sürü rp sitesine üyeyim ve bunların yarısından fazlasında ya admin yada süper modum yani bilgim çok iyidir
söylediğim gibi bir sürü sitede ya admin yada süper modum görevimi her sitede olduğu gibi özen gösterir ve elimden geleni ardıma koymam yani süper mod bilgim çok iyidir

2 - soru nun cevabı : marvel bilgim çok iyidir ( NEDENİ MARVEL LE YAKINDAN İLGİLİYİMDİR )

3 - soru nun cevabı : 19 sitede admin 22 sitede süper modum 6 sitede normal modum

hepimizin ahmin ettiği gibi bu rütbe aldığın sitelerden 2 veya 3ü başkasının muhtemelen geri kalanlar arkadaş , tanıdık ve senin sitendir. Very Happy ama yinede deneyimlisin bu belli.Biraz düşündükten sonra söyleyeceğiz.
Nate Grey
Psyhic
Nate Grey

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 3:17 pm

saolun arkadaşlar eğer bana bu görevi verirseniz elimden gelenin en iyisini yapıcam
Silver Surfer
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Silver Surfer

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 8:10 pm

1-Marvel hakkında gereğinden fazla bilgim var (fantastik dörtlü hayranlalığımdan belli Very Happy)
2-Süper Mod. gerçekten çok iyi bir deneyiyimim var (bazı rp lerde bir çok kere super mod. mod. ve admin oldum)
3-3 here admin 20-30 arası mod oldum süper mod.7 kere oldum.

(eski sitedede başvuru yaptım)
Goblin Queen
Admin
Admin
Goblin Queen

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 4:32 pm

Silver Surfer Süper Moderatörsün
Doctor Doom
Admin
Admin
Doctor Doom

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 4:44 pm

bak olum ben dedim mi çkar Sliver Surfere mesnde söyledim büyük bi olasılık süper moderaötrsün diye oldu Very Happy
Silver Surfer
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Silver Surfer

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 5:27 pm

şimdi gidip uzaydaki tüm gezegenleri patlatasım geldi Very Happy
Nate Grey
Psyhic
Nate Grey

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 5:56 pm

peki ya ben
Nate Grey
Psyhic
Nate Grey

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 6:02 pm

hepimizin ahmin ettiği gibi bu rütbe aldığın sitelerden 2 veya 3ü başkasının muhtemelen geri kalanlar arkadaş , tanıdık ve senin sitendir. Very Happy ama yinede deneyimlisin bu belli.Biraz düşündükten sonra söyleyeceğiz.[/quote]
(bu nu venom söylemiş)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(benim cevabım )
hayır hiçde öyle değil bunlardan sadece 3 benim sitem 2 si arkadaşımın sitesi geri kalanlar da tanımadığım insanların siteleri ve onlarda ya admin ya süper mod yada moderötörüm
Goblin Queen
Admin
Admin
Goblin Queen

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 9:41 pm

Flood yapıp durma uyarı alacan he.
Doctor Doom
Admin
Admin
Doctor Doom

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 2:45 am

hakkkaten Very Happy
New Goblin

New Goblin

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:12 am

Soru:Süper Moderatörlükte ne kadar deneyimlisiniz?

Cevap: eski sitede modtum önemi yok yinede biraz deneyimliyim

Soru:Marvel bilginiz ne kadar?

Cevap:Marvel bilgim baya iyi birçok sitesine kayıt oldum birçok çizgi roman okudum bilgiliyim kısacası.

Very Happy İnşallah Şeçilirim Very Happy
Goblin Queen
Admin
Admin
Goblin Queen

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 4:33 am

Daha yenisin birazıcık rp yap sonra.Şimdilik askıda.
İron Man
Other
İron Man

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 12:06 pm

-Süper Moderatörlükte ne kadar deneyimlisiniz? Cevap: Ya Şimdi Babamın Mesleği Bilgisayar Programcısı Olduğu İçin Rpde Çok İyiyim Adminliketede İyiyim Süper Modluktada İyiyim

-Marvel bilginiz ne kadar? Cevap: Marvel Bilgim Bana Göre Bayağı İyidir

-Hangi forumlarda özel bir rütbe aldınız Cevap: Hayat Rp, Birsürü Marvel Rp sinde, Vb Bİ Çok Şey Var Ama Hatırlayamıyorum
Doctor Doom
Admin
Admin
Doctor Doom

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 5:55 pm

Askıya alınmıştır.
Goblin Queen
Admin
Admin
Goblin Queen

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 12:00 am

Nate sende yenisin.Askıda.
Doctor Doom
Admin
Admin
Doctor Doom

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 1:01 am

Şu ana kadar en güzel başvuru yapan İron Man ben hangi sitelerde dedim siz kaç site olduğunu yazmışsınız en doğrusu İron Man bu arada şu sitelerin adında bir harfi sil yerine * koy biz anlarız.
blade

blade

MesajKonu: Geri: Süper Moderatör Başvuruları   Süper Moderatör Başvuruları Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 6:37 pm

Süper Moderatörlükte ne kadar deneyimlisiniz?
burdada olursa 25 olcak
-Marvel bilginiz ne kadar?
ingilizce ve türkçe tüm filimleri kartları çizgi film leri profil bilgileri çizgi romanları

-Hangi forumlarda özel bir rütbe aldınız. *we rpg-*we live -*akugan rpg-*we rpg(25 *we rpg sinde adminlik modluk ve co-adminlik yaptım)*ba rpg-*na rpg(5 tane)*we vs *na rpg(3 tane)

Süper Moderatör Başvuruları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-