Marvel RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marvel RP

Türkiye'nin Marvel RP Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eski Dostum New York

2 posters
YazarMesaj
Goblin Queen
Admin
Admin
Goblin Queen

Eski Dostum New York Empty
MesajKonu: Eski Dostum New York   Eski Dostum New York Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 7:32 pm

Jean eski hayatından kalan kalıntıları aramak için yine eski dostum diye adlandırdığı büyük elmada yine yanlız başına hayellerinin peşinden koşuyor gibi geziyordu.Ama içindeki kötülük onu Magneto'ya katılması için yöneltsede Jean yine onu susturuyor ve yoluna devam ediyordu.Ama bu hisler onu içten içe bitiriyordu.Jean ne kadar yürümüş olduğunu farkmeden en sevdiği park olan Central Park'a gelmişti.Bir ağacın altına oturdu.Güzel kızıl saçları rüzgarla birlikte sanki dans ediyormuş gibi dalgalanıyordu ve çok güzel bir kadın olduğunu hissetmesine yardım ediyordu.Birden kendini beyninin içinde buluvermişti.Karşısında tıpkı kendisine benzeyen bir kadın vardı.Evet bu oydu.Dark Phoenix!Jean hemen kendini beyninden çıkarmak istedi ama Dark Phoenix buna izin vermiyordu.Jean onu yenmesi gerektiğini anladı ve hemen savaş için hazırlandı.Kendi beyninde olması onun için bir avantaj olsada bazı kötü yanları da vardı.Örneğin beyni çokda kısıtlı bir yer olmamasına karşın bunu Dark Phoenix kendi lehine çevirirse Jean'ı kendi beynine hapsedicekti ve onun bedenini ele geçirecekti.Jean hemen hazırlandı ve...
Beni dinle Dark Phoenix.Burası benim beynim ve kuralları ben koyarım.Şimdi seni ebediyen susturucam.
Dark Phoenix:Hahahaha beni güldürme Jean.Senden daha güçlü olduğumu biliyorsun.Ama eğer savaşmak istiyorsan sana karşı gelmicem.Bunu bir antreman olarak düşün.Hadi şimdi bana saldır.
Jean:Tabiki seni kıramam.İşte bunu karşıla bakalım.Phoenix Force:(350.000)
Doctor Doom
Admin
Admin
Doctor Doom

MesajKonu: Geri: Eski Dostum New York   Eski Dostum New York Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 7:47 pm

Dark Phoenix Psişik duvarı kurdu ama bu delindi.Duvar saldırının biraz enerjisini götürmüştü o yüzden 250.000 Hp'i gitti.

Sonra sana dönerek bunu yapmamalıydın şimdi cezanı çekeceksin!

Phoenix Alevi ile sana saldırdı -250.000 Hp

Jean Grey:1.000.000

Dark Phoenix:1.000.000
https://marvel-rpg.forumakers.com
Goblin Queen
Admin
Admin
Goblin Queen

MesajKonu: Geri: Eski Dostum New York   Eski Dostum New York Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 7:51 pm

Jean çok sinirlendi.Ama kendine bir yol buldu.Burası onun beyniydi ve kontrol ondaydı.Hemen kendini Süper Ultimate Queen Jean yaptı ve hemen ardından artık sonun geldi Dark Phoenix.Burası benim beynim ve seni buradan atıca.Şimdi Queen Fire Slash:(500.000)
Doctor Doom
Admin
Admin
Doctor Doom

MesajKonu: Geri: Eski Dostum New York   Eski Dostum New York Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 7:58 pm

Psişik duvarları örerek sadece 350.000 hasar aldı.

Sana dönerek artık zamanı geldi Phoenix formu moleküllere ayırma!!!!!! -500.000

Sonra beyninden çıktı ama çok fazla enerji aldığı için yere yığıldı.

Sen:500.000 Hp

O:650.000 Hp
Goblin Queen
Admin
Admin
Goblin Queen

MesajKonu: Geri: Eski Dostum New York   Eski Dostum New York Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 8:02 pm

Bu kadar kolay olucağını sanmazdım Dark Phoenix.Hadi şu işi bitirelim.Elemental Storm:(500.000)
Doctor Doom
Admin
Admin
Doctor Doom

MesajKonu: Geri: Eski Dostum New York   Eski Dostum New York Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 8:05 pm

Baygınlıpından dolayı korunamadı -500.000.

Şİmdi baygınlığı geçti ve Phoenix ışığı ile senin gözlerini geçici olarak kör etti senin görmemenden faydalanarak Phoenix alevi ile 250.000 Hp'sini götürdü sonra zihnini ele geçirerek seni eski haline geri döndürdü.

sen:250.000 (kör , zihni rakibin elinde)

o:150.000
Goblin Queen
Admin
Admin
Goblin Queen

MesajKonu: Geri: Eski Dostum New York   Eski Dostum New York Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 8:06 pm

Aah.Tamam.Beynim gözlerimi geri getir.Psişik Işın:(100.000)
Doctor Doom
Admin
Admin
Doctor Doom

MesajKonu: Geri: Eski Dostum New York   Eski Dostum New York Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 8:09 pm

Dark Phoenix gülüyordu çünkü bir planı vardı bu yüzden hiç savunma yapmadı.-100.000

Sonra sana dönerek çok kısa sürdü dedi ve Phoenix alevi ile saldırdı -250.000

Kaybettin! (sakın bile bile sanma)

Tekrar RP'ye başlamak için Hp'nin dolması gerekiyor.Bunun için 30 dk. beklemen gerekli.
Goblin Queen
Admin
Admin
Goblin Queen

MesajKonu: Geri: Eski Dostum New York   Eski Dostum New York Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 1:13 am

Tamam hp doldu.Beynim bana güç ver.En büyük güç.Galactus'u yendiğim zamanki kadar büyük güç.Tanrıların karşımda eyilmesini sağlayacak kadar büyük bir güç.Aaaaahh.Şimdi Dark Phoenix işin bitti.Atom Breaker:(Ani Ölüm)
Doctor Doom
Admin
Admin
Doctor Doom

MesajKonu: Geri: Eski Dostum New York   Eski Dostum New York Icon_minitimePerş. Mayıs 01, 2008 1:42 am

Senin dinlendiğin gibi o da dinlenmişti ve hp si full olarak yeniden başladınız.Saldırıyı görmediğinden çok kötü yaralandı ama ölmedi.Aniden sana doğru döndü ve...
Jean!Beni yenemezsin.Bunu hala anlamadın mı?Ben senden daha güçlüyüm.Beyninde olmamız sana ekstra güç verebilir.Ama beni böyle bile yenemessin,dedi.Ardından hemen Phoenix Formu'na girdi ve sana Phoenix Alevi İle saldırdı.500.000

Jean GreyHP:750.000
Dark PhoenixHP:750.000
Goblin Queen
Admin
Admin
Goblin Queen

MesajKonu: Geri: Eski Dostum New York   Eski Dostum New York Icon_minitimePerş. Mayıs 01, 2008 1:46 am

Psişik Duvar:Savunma
Dark Phoenix!Yeter!Senden bıktım artık.Beni çok zorluyorsun.Sanırım bir sonraki kademeye geçme zamanım geldi.Seni artık zihnimden atıcam.Yeterince güçlendiğimde seninle yeniden birleşicem.Bunu görüceksin.Zaman en güçlü silahımdır Dark Phoenix.Beni asla yenemiyeceksin.Beynimde olduğumuz sürece bütün kontrol bende.Şimdi aaaaaaahhhhhh.Dev Jean-Giant Jean.Seni ellerimle yokedicem.Psişik Işın(750.000)
Doctor Doom
Admin
Admin
Doctor Doom

MesajKonu: Geri: Eski Dostum New York   Eski Dostum New York Icon_minitimePerş. Mayıs 01, 2008 2:13 am

Dark Phoenix daha fazla dayanamadı.Ama beyninden çıkarken senin zihninin kontrolünü ele aldı ve seni kendi klonun olan Madelyn Pryor-Goblin Queen ile birleştirdi.Artık Goblin Queen'sin.

Eski Dostum New York
1 sayfadaki 1 sayfası